قیمت فرش 9 متری

مردم برحسب سلیقه خود فرش انتخاب می‌کنند اما در خرید فرش به جز سلیقه، مد روز نیز دخالت دارد. در حال حاضر اگر منزل شما سرامیک هست باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که انتخاب فرش به گونه‌ای باشد که سرامیک‌ها هم بتوانند زیبایی خود را در منزلتان به نمایش بگذارند. رنگ فرش را به گونه‌ای انتخاب کنید که یا باعث ایجاد تضاد رنگی شود و یا رنگ‌های مشابه با دکوراسیون شما باشد. بعضی افراد هم از فرش‌هایی استفاده می‌کنند که رنگ‌های خنثی در آن زیاد هست تا بتوانند در هر دکوراسیونی زیبایی خود را داشته باشند.
جنس نخ
اکرلیک هیت‌ست شده
ابعاد فرش 9 متری
2.5 * 3.5 متر
ماشین بافت
وندویل / شونهر
ارتفاع نخ خاب
8 الی 10 میلیمتر

برای مشاهده قیمت فرش ماشینی 9 متری 1200 شانه، طرح مورد نظرتان را کلیک کنید و قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید.

رعایت برخی اصول در رابطه با انتخاب فرش و دکوراسیون، علاوه بر آنکه نشانگر ذوق و سلیقه خریدار است در دوام و پاکیزگی و نمود هرچه بیشتر فرش نیز تاثیر انکارناپذیری دارد به همین دلیل فرش 1200 شانه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

محصولات پرفروش فرش 9 متری 1000 شانه

فرش طرح نسترن سرمه ای ۱۰۰۰ شانه

1.020.000 تومان8.100.000 تومان

برای مشاهده قیمت فرش ماشینی 9 متری 1000 شانه، طرح مورد نظرتان را کلیک کنید و قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید.

عمده اختلاف قیمت فرش در قیمت نخ مصرفی می‌باشد و هرچه نخ مصرفی نازکتر باشد قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. الیاف اکریلیک خاصیت‌هایی مانند نخ پشم دارند و به همین دلیل فرش 1000 شانه بسیار لطیف است.

محصولات پرفروش فرش 9 متری 700 شانه

برای مشاهده قیمت فرش ماشینی 9 متری 700 شانه، طرح مورد نظرتان را کلیک کنید و قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید.

اینکه یک فرش هرچه گران‌تر باشد به معنای خوب بودن آن با توجه به شرایط شما نیست. یعنی باید بدانید فرش‌های ۱۵۰۰ شانه ضخامت بسیار کمتری دارند، اگر شما عادت دارید روی فرش نشست و برخاست کنید بهتر است از فرش 700 شانه و 1000 شانه استفاده کنید.