قیمت فرش 6 متری

یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون در هر خانه، فرش است , زیرا انواع مختلفی دارند که هر یک سبک و حال و هوای خاصی در خانه ایجاد می‌کنند.مردم برحسب سلیقه خود فرش انتخاب می کنند اما در خرید فرش به جز سلیقه ، مد روز نیز دخالت دارد . در حال حاضر اگر منزل شما سرامیک هست باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که انتخاب فرش به گونه ای باشد که سرامیک ها هم بتوانند زیبای خود را در منزلتان به نمایش بگذارند.رنگ فرش را به گونه ای انتخاب کنید که یا باعث ایجاد تضاد رنگی شود و یا رنگ های مشابه با دکوراسیون شما باشد. بعضی افراد هم از فرش هایی استفاده میکنند که رنگ های خنثی در آن زیاد هست تا بتوانند در هر دکوراسیونی زیبایی خود را داشته باشند.
جنس نخ
اکرلیک هیت‌ست شده
ابعاد فرش 6 متری
2 * 3 متر
ماشین بافت
وندویل / شونهر
ارتفاع نخ خاب
8 الی 10 میلیمتر

برای مشاهده قیمت فرش ماشینی 6 متری 1200 شانه، طرح مورد نظرتان را کلیک کنید و قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید.

رعایت برخی اصول در رابطه با انتخاب فرش و دکوراسیون، علاوه بر آنکه نشانگر ذوق و سلیقه خریدار است در دوام و پاکیزگی و نمود هرچه بیشتر فرش نیز تاثیر انکارناپذیری دارد به همین دلیل فرش 1200 شانه میتواند انتخاب مناسبی باشد.

محصولات پرفروش فرش 6 متری 1000 شانه

برای مشاهده قیمت فرش ماشینی 6 متری 1000 شانه، طرح مورد نظرتان را کلیک کنید و قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید.

تعیین قیمت فرش 12 متری 1000 شانه با توجه به الیاف صد در صد اکریلیک است. الیاف اکریلیک خاصیت‌هایی مانند نخ پشم دارند و به همین دلیل فرش 1000 شانه بسیار لطیف است.

برای مشاهده قیمت فرش ماشینی 6 متری 700 شانه، طرح مورد نظرتان را کلیک کنید و قیمت آنلاین آن را مشاهده نمایید.

بهترین فرش ماشینی، فرشی است که ۱۰۰ درصد نخ خاب آن از الیافی به نام «اکریلیک» تهیه شده باشد. این الیاف مصنوعی، گرم و سبک هستند و حالتی شبیه به پشم دارند. به همین دلیل فرش 700 شانه بسیار مقاوم است.